18.03.2020

Yemeğin Gücüyle Bağışıklığımızı Güçlendirecek 3 Lezzetli Tarif

 

Kendimizi, sevdiklerimizi ve çevremizi çok daha fazla korumak istediğimiz bir dönemdeyiz. Tam da bu sebeple besleyici şeyler yiyip sağlıklı olmayı şiddetle öneriyoruz. Sizler için yaşadığımız toprakların zengin sebze ve meyve çeşitlerinden bol bol yararlanarak, her biri vitamin deposu olan tariflerimizle sağlık dolu öğünler hazırladık.

Sebzeli Hindi Fileto Çorbası

Sebzelerin iyileştirici gücünden fazlasıyla yararlandığımız çorbamızın içinde kereviz, havuç, kırmızı biber, yeşil biber, brokoli, karnabahar, zeytinyağı ve Pınar Hindi Fileto var. Sadece malzemelerine baktığımızda bile bedenimiz ve ruhumuzuz zindelik kazanıyor, bağışıklık sistemimiz güçleniyor.

sebze

Hindili Maş Fasulyesi Salatası

Hastalıklara karşı yeni bir koruyucunuz var; Hindili Maş Fasulyesi Salatası! Sayısız faydasıyla öne çıkan maş fasulyesi, zeytinyağı, bol C vitaminli nar ekşisi, nane, maydanoz ve Pınar Hindi Fileto’nun lezzet uyumuyla oldukça besleyici ve sağlıklı bir yemeğe dönüşüyor.

mas

Sebzeli Hindili Kepekli Makarna

İçerisindeki sebze miktarı ve çeşidiyle sağlıklı, kepekli oluşuyla ise düşük kalorili! Makarna tarifinin böylesi olur mu demeyin, yaptık oldu. 😊 Brokolisinden havucuna, peynirinden Pınar Hindi Fileto’suna kadar A’dan Z’ye çok vitaminli ve çok doyurucu Sebzeli Hindili Kepekli Makarna tarifimiz, sınır tanımayan makarna tutkunlarına gelsin.

Vitamin ve mineral bakımından zengin yemekleri soframızdan eksi etmiyor, sağlıklı yarınlar için vücudumuzu güçlendiriyoruz!

makarna

 

 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.