Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Bilgilendirme

Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş olarak 90 232 436 15 15 ve 444 76 27 numaralı Pınar İletişim Merkezi telefonlarımızdan veya info@pinar.com.tr üzerinden tarafımızca  verilen hizmetler (“Hizmetler”) kapsamında, ziyaretçiler ve kullanıcılardan (“Kullanıcı/lar”, “Siz”) iletişim bilgilerini toplamaktayız.


6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş .tarafından veyahut   Yaşar Topluluğu Şirketleri  tarafından, sunulan ürünler ve hizmetlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri,  otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz. Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri ve/veya yetkilendirdiği iş ortakları bu bilgileri ayrıca, aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanabilecektir:

  • Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek,
  • Size elektronik posta ve/veya sms  ile basın bültenleri
  • yayınlar  veya bildirimler göndermek,

Kabul etmeniz halinde bu onayınız, reddetme hakkınızı kullanıncaya kadar geçerli olacaktır. İletişime geçtiğiniz elektronik iletişim kanalı içerisinde verdiğiniz onayı geri çekme yöntemi mevcuttur.  Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin onayınızı geri çekebilir ve bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize, çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya info@pinar.com.tr eposta adresine  ücretsiz olarak iletebilirsiniz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 90 232 436 15 15 ve 444 76 27 numaralı Pınar İletişim Merkezi telefonlarımızdan veya info@pinar.com.tr eposta adresinden Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş ‘ye danışabilirsiniz.

Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş