04.11.2019

Bedenimiz İyi, Enerjimiz İyi Çünkü Sağlıklı Besleniyoruz!

Bir önceki yazımızda değindiğimiz sağlıklı beslenme konusu, hala öncelikli gündemimizde.

Bir önceki yazımızda değindiğimiz sağlıklı beslenme konusu, hala öncelikli gündemimizde. İyi bir vücut ve enerjik bir ruh için yaşam kalitemizi arttırmalıyız. Daha nitelikli yaşam ise yediklerimizle yakından ilgili… Artık, lezzetli ve sağlıklı tariflerle kendimize odaklanıyor ve bedenimize iyi bakıyoruz.

Nohutlu Hindi Salata

İçerisindeki her şeyle tam bir vitamin deposu tarifimiz, nohut ve Pınar Hindi Fileto’nun sahip olduğu yüksek proteinle uzun süre tok kalmanızı da yardımcı olacak. Ayrıca vücudun ihtiyacı olan tüm besin gruplarını en pratik yolla bir araya getiren Nohutlu Hindi Salata’nın hazırlanma süresi sadece 10 dakika. Yani sadece 10 dakikanızı ayırarak daha nitelikli şeyler yemeniz mümkün!

Hindi Sandviç

Yemelere doyamayacağınız Hindi Sandviç, her an oldukça kısa sürede hazırlanabilir ve en lezzetli atıştırmalığınız olabilir. Film arasında, ders çalışırken ya da mideniz kazındığında, besleyici ve yapımı kolay Pınar Hindi Fileto’lu enfes sandviç sizi bekliyor olacak.

Napoliten Soslu Makarna

Gönülleri fetheden napoliten soslu makarna, Pınar Hindi Fileto ile yapılırsa ne olur? Tabi ki ortaya bir yemek şaheseri çıkar! Napoliten Soslu Hindili Makarna tarifimiz, efsaneleşen lezzetler arasında yerini kısa sürede alacak.

Hindili Maş Fasulye Salatası

Faydası saymakla bitmeyen maş fasulyesini, Pınar Hindi Fileto ile buluşturarak sağlıklı ve bir o kadar enfes bir salata tarifi hazırladık. Önemli bir besin kaynağı olan maş fasulyesi, soğan, maydanoz, nane gibi eşlik eden sebzeler ve bol nar ekşisiyle taçlanan salatamız, hastalıklara karşı sizi koruyacak.

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Besleyici Bilgiler

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.