07.12.2022

Yılbaşına Özel Zahmetsiz ve Lezzetli Atıştırmalık Tarifleri

Günler öncesinden yılbaşı hediyelerinizi aldınız, çam ağacınızı süslediniz, yılbaşı yemek menüsünü oluşturdunuz ve arkadaşlarınızı davet ettiniz… Peki ya yılbaşı atıştırmalıkları? Lezzet Fikirleri ailesi olarak bizler de dahil çoğu kişi, ana yemeğe odaklanıp aslında bütün akşamı götürecek olan atıştırmalıkları unutuyor. O nedenle bu sene yılbaşına özel tarifler hazırlarken, atıştırmalık tariflerine de en az hindi tarifleri kadar vakit ayırmak istedik.

Hadi, hem kolayca hazırlayabileceğiniz hem de görüntüsü ve lezzetiyle herkesi mutlu edecek atıştırmalık tariflerimize geçelim.

2023 yılını karşılarken, yılbaşı yemek menüsünden atıştırmalıklar ve tatlılara kadar her şey kusursuz olsun istiyorsanız, yılbaşı yemek tarifleri verdiğimiz diğer yazılara da göz atabilirsiniz.

Milföyden Ev Yapmı Mini Pizzalar

Yılbaşı sofranız için hızlı ama bir o kadar da doyurucu bir atıştırmalık arıyorsanız, bu mini pizzalar tam size göre! Pınar Milföy ile, sadece yarım saatinizi ayırarak pişirebileceğiniz pofuduk ev yapımı pizzalar rengarenk görüntüsüyle herkesin ilgisini çekecek.

Peynir Kremalı Tartolet

Geleneklerimize uyuyor, hamur işi olmadan kalabalık sofra kurmuyoruz. Çünkü bizce büyük buluşmaların demirbaşı olan hamur işi tarifleri, herkesi mutlu etmenin en kestirme yolu. Pınar Milföy ve Pınar Aç Bitir Hindi Füme ile hazırlayabileceğiniz bu gurme hamur işi tarifi de, kesinlikle yılbaşı akşamının favori atıştırmalığı olacak.

Misket Köfteli Mini Şişler

Hazırlaması kolay, yemesi keyifli, sunumu gösterişli… E daha ne olsun diyor, yeni yıl sofranıza çok yakışacak Pınar Dana Misket Köfte’li çöp şiş tarifimizi buraya iliştiriyoruz. Ne de olsa köfte yemekleri kadar köfteli atıştırmalıklar da özel akşamların olmazsa olmazı.

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.