10.12.2019

Yapılışı Kolay Yılbaşı Atıştırmalıkları

Yeni yıl geldi, geliyor derken aralık ayı kapıda belirdi bile. Özenle hazırlanan büyük sofralar, yılbaşı yemekleri, atıştırmalıklar, tatlılar… Kısacası yılbaşı sofralarında hazırlanacak şeyler saymakla bitmiyor. Bu yüzden, yeni yıl akşamı için ön hazırlık yapmakta ve şimdiden bir yılbaşı menüsü oluşturmakta yarar var.

Gelelim sizler için hazırladığımız lezzeti bol, yapımı kolay atıştırmalıklara ve yılbaşı meze tariflerine… Ailenizle ya da dostlarınızla geçireceğiniz bu eğlenceli günü, hazırladığınız enfes aperatiflerle daha da akılda kalıcı kılacağınıza eminiz . İçi çeşit çeşit köfte, börek ve atıştırmalıklarla dolu Combo Sepeti tüm dostlarınızın takdirini garantilerken, hindi taco ve hindi dürüm gibi hindili yemekler, farklı tatlar sevenlere hitap edecek. 

Hindi Taco

Meksika mutfağından bildiğimiz tacoyu, Pınar usulü enfes bir tarife dönüştürdük. Hazırlaması, servis etmesi ve yemesi oldukça keyifli olan Hindi Taco’dan bol bol yaparak tüm sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yılbaşı sofrası yemekleri içinde lezzetli Hindi Taco’nun yeri ayrı olacak! Üstelik videomuzu izlediğinizde, hindi taco yapımının ne kadar zahmetsiz olduğunu da hemen fark edeceksiniz.

 

Combo Sepeti

Yılbaşı yemekleri denince akla önce herkesi mutlu edecek kızartma tabağı gelir. Bunu düşününce de pratik ve dolu dolu bir yılbaşı tarifi vermeden olmaz dedik. Her biri kendi başına efsane olan Pınar Piliç Kroket, Pınar Paçanga Böreği, Pınar İllaki Cızbız Köfte ve Pınar Misket Köfte’den hazırlanan Combo Sepeti ne kadar dolu tutarsanız tutun, kimseye yetmeyebilir.

Avokadolu Hindi Dürüm

İddia ediyoruz, hindi filetolu tariflerimizin hepsi birbirinden lezzetli! Pınar Hindi Fileto, Pınar Beyaz ve avokado ile hazırlan enfes Avokadolu Hindi Dürüm’ü yılbaşı sofranızda, ana yemek olarak ya da dilimleyip atıştırmalık olarak servis edebilirsiniz. Yemekte farklı tatları sevenlerin bayılacağı bu tarif, masterchef kimliğinize de rahatlıkla pekiştirecek!

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.