25.09.2019

Şehre Dönüş Başladı, Eşsiz Kahvaltı Sofraları Sizi Bekliyor!

Taptaze başlangıçlar yapmak için müthiş bir yazı geride bıraktık. Doğadan ve güneşten ilham alıp yaz boyu hafif beslendik.

Taptaze başlangıçlar yapmak için müthiş bir yazı geride bıraktık. Doğadan ve güneşten ilham alıp yaz boyu hafif beslendik. Ee yavaş yavaş yılın en güzel mevsimlerinden biri olan sonbahar da geliyor. Vücudumuzu soğuyan havalara hazırlamak için artık yediklerimiz ve içtiklerimiz konusunda biraz değişiklik yapmanın zamanı geldi. Tabi, bunun için önce tatil modundan çıkmak gerekiyor.

Tatil modundan çıkıp şehirde yaşam moduna geçtiysek başlayalım… Kahvaltı en önemli öğün; bu konuda hepimiz hemfikir olmuş durumdayız. Peki, hepimizin iple çektiği uzun hafta sonu kahvaltılarını nasıl daha keyifli ve lezzetli hale getirebiliriz? Pınar Klasik Kangal Sucuk ya da Pınar İllaki Sucuk, Pınar Beyaz, Pınar Labne, Pınar Süzme Peynir, Pınar Su Böreği ya da Pınar Rulo Börek, Pınar Aç Bitir Salam gibi Pınar ailesinin çok sevilen ürünleriyle tabi ki! Bir de kahvaltı masanıza çok yakışacak sürpriz bir tariflerimiz var.

Milföyden Peynirli Simit

Uzun yaz tatili boyunca saatler geçirdiğiniz kahvaltı sofralarını bu kadar özlemişken, şehre dönüşünüzün ilk hafta sonunu bu lezzetli tarifimizle taçlandırabilirsiniz. Puf puf Pınar Milföy’ü, gevrekliği tam kıvamında simide dönüştürdük. Yanına da Pınar Beyaz Peynir’i çok yakıştırdık.

Sosisli Milföy Börek

Pınar Uzun Sosis ve Pınar Milföy ile yapılan bu tarifimiz, büyük-küçük herkesi çok sevindirecek. 20 dakikada kolayca hazırlanan Sosisli Milföy Börek’i, eğlenceli sunumu sayesinde yemesi de çok kolay. Bu eğlenceli tarifimizle hafta sonu neşenizi ikiye katlayabilirsiniz.

Labneli Ispanaklı Rulo Börek

Çay denince akla sadece onun adı geliyor; Pınar Labneli Ispanaklı Börek! Oldukça pratik ve kısa sürede pişen böreğimiz, damakta kalan lezzetiyle tüm gurmelerin favori lezzeti…

Yeni yemek tariflerimiz için bizleri takip etmeye devam edin. Tüm kahvaltılarınızın, huzur ve lezzet dolu olmasını dileriz.

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.