02.03.2020

Diyet Kaçamaklarına Birebir Lezzetli Atıştırmalıklar

İlkbaharın habercisi ne ısınan havalar, ne de açan çiçekler… Diyet haberleri sık paylaşılır olmuşsa ve Instagram’da spor paylaşımları artmışsa bilin ki ilkbahar gelmiş demektir. Diyet yaparken ya da sağlıklı beslenme sürecindeyken sınırlar içerisine hapsolmuş gibi hissetmemek için kaçamak günü – namı diğer cheat day- belirlemek işleri biraz daha kolaylaştırır. Ee ortada kaçamak yapılacak bir gün varsa, yediğimiz her şeyin lezzetiyle başımızı döndürmesi de en doğal hakkımız.

O zaman sıra, kaçamak gününüzü şenlendirecek en güzel atıştırmalık tariflerimizi paylaşmada! 😊

Sebzeli Beşamelli Milföy

Tarifimiz, pratikliğiyle gönüllere taht kuran Pınar Milföy yardımıyla kolayca hazırlanabiliyor. Üstelik, içerisindeki ıspanak, havuç ve pırasa gibi malzemelerle sağlıklı beslenme düzeninden çok uzaklaşmadan da gayet lezzetli şeyler hazırlanabileceğini, bizlere kanıtlıyor.

Hindi Taco

Evde taco yapma fikri, çıkma aklımızdan! Çünkü nihayet, malzemesiyle ve kolay hazırlanışıyla gerçeğe dönüştürebileceğimiz bir taco tarifimiz var. Pınar Hindi Fileto ile sadece 25 dakikanızı ayırarak hazırlayabileceğiz enfes Hindi Taco, dizi keyfinizin olmazsa olmazlarından olacak.

Çikolata Soslu & Tarçınlı Tatlı

Tatlısız bir kaçamak günü tabi ki düşünemiyoruz. Buna istinaden Pınar Milföy, beyaz çikolata, tarçın ve kremanın muhteşem uyumuyla favori tatlılar listenizin bir numarası olacak efsane tatlımızın tarifini veriyoruz.

Tüm tariflerimizin ruhunuza iyi gelmesi ve yaza gireken sizi daha da motive etmesi dileğiyle. 😊

 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.