28.12.2021

2021 Yılının En Beğenilen Lezzet Fikirleri

Lezzet Fikirleri olarak, yıl boyu pek çok tarife imza attık. Bazen misafirli sofralar için en enfes misafir yemeği menüsünü hazırladık. Bazense aileyle bir arada olmanın keyfi afiyetle çıksın diye en özel reçetelerimizden yemeği menüsü hazırladık. Zaman zaman Pınar Milföy gibi çıtır lezzetlerle neşe bulduk, bazense Pınar Hindi ile pratik tariflere hayat verdik. Ne olursa olsun, bu yıla hep birlikte lezzet kattık. 2021 yılında hayatımıza tat katan, en beğendiğiniz tariflerimizden oluşan listemizle bugün sizlerleyiz. Bakalım, yıl boyunca sizler tarafından en beğenilen tariflerimiz hangileri olmuş…🧐🎄💫

Pastacı Kremalı Kanoli

Bu tarifimizin harika bir pastacılık ürünü olması herkesi etkilemiş olsa gerek ki tamı tamına 243,373 takipçimize ulaştı ve çok beğenildi, pek çok sofraya neşe kattı!

Sloppy Joe

Sloppy Joe’nun ağız sulandıran enfes tadına dayanabilen var mı bilmiyoruz! Zira, bu leziz burger tarifimiz tam 214,249 takipçimizle buluştu!

Elmalı Tarçınlı Milföy Tarifi

Elma ve tarçın tatlarının buluştuğu Pınar Milföy’lü tarifimiz pek çok kişimizin tarif defterinin göz bebeği olmuş olacak ki 1,397 değerli takipçimiz tarafından kaydedildi.

Milföyden Akşam Üzeri Pizzası

Pınar Milföy’den lezzet alan enfes peyniri ve çıtır kıvamıyla akşamüzerlerinde hepimize lezzet şöleni yaşatan Milföyden Akşamüzeri Pizzası tarifimiz çok sevilmiş olacak ki, 242 kişi onu dostlarına göndererek paylaştı.

Smoothie Bowl

Tam 73,100 izlenme alan bu tarif sunduğu tazelik ve tatlı lezzetle herkesi çok mutlu etmiş gibi görünüyor. 🥳

Pazar Kahvaltısı Kişi

Kiş lezzetini Pazar sabahları kahvaltı sofralarıyla buluşturan Pazar Kahvaltısı Kişi tarifimiz de oldukça ilgi gördü. Bu leziz kiş tarifi tam 570 beğeni aldı ve 645 değerli takipçimiz tarafından kaydedildi.

2021 yılında bizimle en leziz tatları paylaşan ve en lezzetli fikirlere ortak olan 65,500 kişilik Pınar Lezzet Fikirleri ailemize çok teşekkür ediyoruz! 🥳🎄💫

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.