19.01.2022

Yarıyıl Tatilinde Çocuğunuzun Keyifle Yapacağı 3 Tarif

Yarıyıl tatili geldi, geliyor derken birinci dönemi arkamızda bıraktık bile. Sömestr’da, çocuklar için evde yapılacak etkinlikler listemiz oldukça uzun. Örneğin evde bolca vakit geçirilen bu dönemde, çocuğunuzun içerisindeki şefi ortaya çıkarmak harika olmaz mıydı? Elinizin altında çocukların hevesle katılacağı birçok oyun alternatifi olabilir. Fakat aile üyeleriyle yardımlaşarak yapacakları enfes bir yemekten alacakları keyfi düşünün. Çocukların yapabileceği yemekler neler olabilir derseniz, sorunuzun cevabı tabi ki yazımızda!

Üstelik çocuklarla yemek yapmak, sizin için de onlar için de unutulmaz bir deneyim olacak. Tariflerimizin hepsi her yaştan miniğin kolaylıkla katkı sunabileceği ve aynı zamanda çocukların sevdiği yemeklerden oluşuyor.

Çıtır Balık Sandalları

Dışı çıtır, içi löp etten balığıyla, sebzeleriyle, peyniriyle çocuklar için mükemmel bir tarifimiz var! Üstelik yapılışı hem kolay hem de çok eğlenceli. Pınar Çıtır Balık’ın başrolde olduğu tarifimiz, çocuklar için yemek çeşitleri arayan ebeveynleri de çok mutlu edecek.

Palmiyer Kurabiye

Milföy tariflerinin en güzeli, çocuklarla yapılandır! Pınar Milföy ile sadece 30 dakikada hazırlayabileceğiniz Palmiyer Kurabiye, tüm aileyi mutfağa toplamak için mükemmel bir neden. 😊 Çocukların sevdiği yemeklerden olan bu kurabiyeler, pratikliğiyle de gönlünüzü kazanacak.

Hindi Fümeli Mac & Cheese

Dünya üzerinde 7’den 70’e her yaşın favori yemeği nedir diye sorsalar, istinasız hepimiz makarna deriz. Öyleyse, çocukların yapabileceği yemek tarifleri listemizde elbette enfes bir makarna tarifi olmalıydı. Akşam yemeği menüsüne çok yakışacak Pınar Hindi Fümeli makarna tarifimizin detayları videomuzda. 😊

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.