31.10.2019

Sağlıklı Beslenme Alışkanlığını Kolayca Hayatınıza Uyarlayın

Uyuyup uyandığımız saatlerden tükettiğimiz gıdalara kadar, her şey enerjimizi etkiliyor. Yaptığımız seçimler bizi biz yapıyorsa, artık kendimizle ilgili daha hassas olmanın zamanı da gelmiş demektir! Sağlıklı ve dengeli beslenerek, tükettiğimiz her şeyi seçerek bedenimizi, hatta ruhumuzu çok daha iyi hale getirebiliriz. Kaliteli yaşam tabi ki seçimlerimize bağlı fakat yine de işinizi kolaylaştırmak isteriz. 😊

İddialı bir başlık ve girişle yazımıza başladık çünkü besleyiciliği ve doyuruculuğuyla öne çıkan yepyeni bir ürünün haberiyle geldik. Sağlıklı beslenme alışkanlığını artık çok daha kolay yaşamınıza entegre edebilirsiniz, çünkü yeni Pınar Hindi Fileto hayatımıza girdi. Bu pratik lezzet, tüm öğünlerinizi daha sağlıklı yapmaya yeter. Çeşit çeşit hindili yemekler, damak tadınıza uygun hindi filetolu salatalar ve hindi etli çorba bile pişirebilirsiniz. Hadi, birbirinden sağlıklı hindi filetolu tariflere geçelim. 

Bulgur Pilavı ve Hindi Fileto

İlk tarifimiz sebze, bulgur ve yüksek proteinli Pınar Hindi Fileto’dan oluşan doyurucu bir denge tabağı… Geleneksel bulgur pilavını, Pınar Hindi Fileto yardımıyla dakikalar içerisinde besleyici bir öğüne çevirebilir, besleyici hindili yemekler listenize bir tarif daha ekleyebilirsiniz.

Terbiyeli Hindi Suyu Çorba

Hindili tariflerin en şifalısı nedir diye sorsanız, hiç düşünmeden Terbiyeli Hindi Suyuna Çorba derdik. İçinizi ısıtacak çorba tarifimiz sarımsak, yumurta, yoğurt ve Pınar Hindi Fileto’nun enfes harmanından oluşuyor. Üstelik doyuruculuğunun yanı sıra bol vitaminli içeriğiyle kış boyunca bağışıklığınızı güçlendirmeyi vadediyor. 😊

Hindili Sezar Salata

Doyurucu, sağlıklı ve lezzetli salata tarifi arayanlar, sıradaki hindi filetolu salata tarifimiz sizin için… Mevsim sebzeleri, Pınar Hindi Fileto ve sezar sos ile hazırladığımız Hindili Sezar Salata’yı 10 dakika gibi oldukça kısa bir sürede hazırlayacak, lezzetine ise inanamayacaksınız! 

Sebzeli Hindili Kepekli Makarna

Sağlıklı ve düşük kalorili bir makarna tarifi kimi mutlu etmez ki… Kepekli makarna, brokoli, tulum peyniri ve Pınar Hindi Fileto ile hazırladığımız bu tarif sayesinde, çok sevdiğiniz makarnayı gönül rahatlığıyla yiyebileceksiniz. Protein kaynağı hindili tariflerimizden olan Sebzeli Hindili Kepekli Makarna, hem sağlıklı hem çok lezzetli! 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.