19.04.2023

Mutfağınızda Retro Havası Estirecek Burger Tarifleri

Giyim modasından şarkılarına, yemeklerinden nostaljik oyuncaklarına kadar 90lı yıllar, hepimizin özlemle andığı bir dönem. Bu yılların en güzel anıları, çoğumuz için çocukluk, bazıları için ise gençlik anılarıdır. Bu özel döneme dair anılarımızı canlandırmak isteyenler için lezzetli yemekler hazırlamak harika bir fikir olabilir.

90'lar şarkıları eşliğinde mutfağınızda, bu harika lezzetleri deneyebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız özel öneriler, burgerinizi sıradan bir yiyecekten tam anlamıyla bir lezzet şölenine dönüştürecek! 🎉

İzel-Çelik-Ercan Burger

90lar müziği denildiğinde akla ilk gelen üçlü İzel-Çelik-Ercan olunca, onların şarkılarıyla geçmişi tekrar anımsamak ve mutfağında 90ların eğlencesini yaşamak isteyenlere üçlü burger tarifi geliyor. Pınar Gurme Burger ile hazırlanan, Klasik-Hellimli Avokadolu-Beyaz Peynirli üçlüsündeki favori lezzeti merakla bekliyoruz. 👪

Pastırmalı Hamburger

Atıştırmalık tarifleri düşünürken aklınıza burger mi geldi? Ev yapımı tam buğday ekmeği, arasında kalın köftesi ile Pınar Gurme Burger, aklınızdaki sorunun en leziz karşılığı olacak. İştah kabartan, tadıyla lezzette çığır açan; yumurta-dana burger-pastırma üçlüsünün bir araya gelmesiyle şölen yaratmak için hiç vakit kaybetmeyin.

Karamelize Burger

Pınar İllaki Lokum Köfte ve Pınar Milföy ile yepyeni bir burger deneyimi yaşayabilirsiniz. 90ların tadı damağında kalanları, yumuşacık milföyün içine gizlediğimiz karamelize soğanın nostaljik kokusuyla geçmişe götürecek tatlı mı tatlı bir tarif hazırladık. Sizi 90lara döndürecek burgeri bir de bu şekilde denemeye ne dersiniz?

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.