27.01.2023

Çay Molasında İyi Giden 3 Enfes Atıştırmalık Tarifi

Biliyoruz ki öğle saatleri yaklaştığında dumanı üstünde demli bir çay hazırlamak, çoğumuzun aklından geçen ortak fikirlerden. Hiç şüphe yok, bu molaların keyfi de misafirlerle daha çok çıkar. Hep aklımızda olan bir başka şey de bu özel zamana ait hazırlıkların kendi içerisinde yazılı olmayan kurallarıdır. Evet, doğru tahmin ettiniz. Bunlardan en önemlileri keyifli sohbetler ve atıştırmalıklar.

Bir araya gelerek, günün stresinden ve biraz olsun yorgunluğundan uzaklaşmak için mükemmel bir fırsat yaratan çay molalarınızı daha da lezzetlendirecek 3 farklı atıştırmalık önerisi hazırladık. Çayınızı yavaştan demlemeye hazırsanız; sizi hiç yormayacak, pratik şekilde hazırlayabileceğiniz atıştırmalıklara gelin birlikte bakalım.

Ispanaklı Rulo Börek

Vakit az ve konuşacaklar çoksa, Pınar Labneli Ispanaklı Rulo Börek tam bir sohbet eşlikçisi. Çayınız demlenene kadar hazır olan bu geleneksel lezzeti yemeye doyamayacaksınız. ⌛

Boyoz

Fırınınızdan sıcacık çıkan çıtır çıtır bir boyoza kim hayır diyebilir? Labneli Pınar Boyoz'un olmazsa olmazları, haşlanmış yumurta ve çay. 

Pastacı Kremalı Kanoli

Tatlı yiyip tatlı konuşmanın önemini unutmadık. Pınar Milföy’lü Kanoli, tüm sohbetleri tatlıya bağlayacak en pratik ve leziz seçenek.

Keyifli molalar, eğlenceli sohbetler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.