30.06.2021

Yaz Kahvaltılarını Zenginleştirecek 3 Hafif ve Sağlıklı Tarif!

Temmuz ayı ile birlikte yaz mevsimini ortalamışken hava sıcaklığı iyiden iyiye sohbet konusu olabilir, “nem çok, nem!” serzenişleri herkesi yorabilir. Evet, ama bir de hafif mi hafif yaz sofralarını düşünsek, upuzun hafta sonu kahvaltılarını düşünsek, herkesi mutlu edecek rengarenk brunchları düşünsek… Düşünmekle de yetinmeyip yaz kahvaltılarını zenginleştirecek yepyeni tarifler denesek! 😊

Birbirinden kolay atıştırmalık tarifleri, milföy tarifleri ve hamburger tarifi tadında kahvaltılıklar ile yaz kahvaltılarını şölene çevireceğimiz nefis bir yazı hazırladık. Yaz mevsiminin taptaze domateslerini, Pınar Milföy’ü ve çok sevilen kahvaltılık Pınar ürünlerini de bol bol kullandık. Hadi, masada güneş gibi açacak pratik ve lezzetli tariflerimize geçelim.

Pazar Kahvaltısı Kişi

Sunumuyla herkesten alkış toplayacak Pazar Kahvaltısı Kişi, yazın enerjisini her yönüyle hissettiriyor. Lezzetiyle milföy tarifleri içerisinde üst sıralara yükselen bu enfes kahvaltılık; bol sebzeli, taptaze domatesli, Pınar Sucuk’lu ve Pınar Aç Bitir Salamlı içeriğiyle kahvaltı masasına oldukça şık bir dokunuş yapmanızı sağlayacak.

Milföy Pizza

Milföy tarifleri, kolaylığı ve lezzetiyle gönlümüzde taht kurmaya devam ediyor! 😊 Pınar Milföy‘den pizza tabanı üzerine Pınar Gurme Sucuk ekleyerek görüp görebileceğiniz en pratik pizzalardan birini hazırladık. Lezzet uyumuyla hafta sonu kahvaltılarına çok yakışacak Milföy Pizza’yı çocukların da çok seveceğine eminiz.

Sucuklu Mantarlı Calzone

Bir tarif düşünün; lezzetiyle olduğu kadar görseliyle de aklımızı başımızdan alan… İşte kahvaltı sofranızı zenginleştirecek o görkemli tarifi sona sakladık. İtalyan lezzeti calzone’u Pınar Acılı Sucuk ile hazırlayarak lezzetine lezzet kattık desek yeridir! Kahvaltıya misafiriniz varsa, bu tarif hem sizi hem misafirlerinizi çok mutlu edecek.

Afiyet olsun.

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.