03.11.2022

Kahvaltıda Yemelik Pratik Ekmek Üstü Tarifler

Pratikliği ve doyuruculuğu ile, kahvaltıda ne yesem derdinde son verecek ekmek üstü tariflerle karşınızdayız! İşe ya da okula gitmek için o kadar erken kalkıyorken, sağlıklı beslenmek de lezzetli bir şeyler pişirebilmek de düşünüldüğü kadar kolay olmuyor. Fakat kendimizden emin bir şekilde diyebiliriz ki, lezzetli fikirler için her zaman saatler ya da çok pahalı malzemeler gerekmiyor.

Tam da bu nedenle; öğrenci, çalışan ya da çocuğunun beslenme çantasını hazırlayan bir ebeveyn olarak işinizi oldukça kolaylaştıracak ekmek üstü tariflerimizi bu yazıda derledik. Bolca protein içeren tariflerimizi kahvaltıda ya da ara öğün olarak tercih edebilirsiniz.

Hindi Fümeli Ekmek Üstü Poşe Yumurta

Pratikliği ve besleyici malzeme kombinasyonu ile bu tarif, her yeni günü şenlendirme garantili! Pınar Aç Bitir Hindi Füme sayesinde sadece 10 dakikada hazırlayabileceğiniz doyurucu Hindi Fümeli Ekmek Üstü Poşe Yumurta, sabah uyanır uyanmaz aklınıza gelen ilk tarif olacak.

Sucuklu Yumurtalı Simit

Güne güzel başlamanın yolu, enfes bir kahvaltıdan geçer! Pınar Klasik Sucuk’lu ve simitli tarifimiz, bol proteinli içeriği ile kahvaltıdan öğle yemeğine kadar her öğünü lezzetlendirecek kadar doyurucu. Üstelik, sadece 15 dakikada hazırlanıyor. 😊

Fırında Yumurtalı Ekmek

Kahvaltı sofrasında farklı atıştırmalık tarifleriyle sevdiklerinizi şımartmak istiyorsanız, bu lezzeti mutlaka deneyin. Çünkü ekşi maya ekmekleri Pınar Dana Macar Salam ve lor peyniri ile taçlandırdığımız bu pratik yumurtalı ekmek tarifi, pazar kahvaltılarında fark yaratma garantili. 😊

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.