02.03.2020

Akşam Yemeği Menüsü Hazırladık!

Akşam ne yesek ? Çalışan, öğrenci, ev hanımı fark etmeksizin hepimizin kanayan yarasıdır belki de bu soru. 😊 Kahvaltı için seçeneklerimiz bellidir, öğlen yemeği bir şekilde halledilir fakat akşam yemeği daima düşündürür. Bir de sadece kendiniz için değil sevdiklerinize hazırlıyorsanız… Biz de düşündük taşındık, çorbasından ana yemeğine salatasından tatlısına kadar mükellef bir akşam yemeği menüsü hazırlayarak dünyayı bir dakikalığına güzelleştirelim dedik.

Hindi Suyu Çorba

Pınar Hindi Fileto yardımıyla şipşak hazırlayabileceğiniz bu çorba, nefis mi nefis bir başlangıcı garantiliyor. Hindi filetonun kendi suyuyla yaptığımız çorba, kolay hazırlanışına rağmen unutulmaz bir lezzete sahip ve sadece bu yüzden bile dolapta paket paket hindi fileto konserve saklamak isteyebilirsiniz. 😊

hindi

Tekirdağ Köfte ve Köz Biberli Nohut Salatası

Bir taşla iki kuş vurmaya hazırsanız misler gibi kokan Pınar Tekirdağ Köfte ve Köz Biberli Nohut Salatası tarifimizi veriyoruz. Besleyici içeriğinden dolayı çok seveceğiniz bu tarif, pilav ya da makarna gibi tamamlayıcı yemek yapmanıza gerek kalmadan, en sağlıklı şekilde doymanızı sağlıyor.

kofte

Fıstık Ezmeli Muzlu Milföy

Bu tatlımızı yedikten sonra, ‘ararsam açmayın’ storysi paylaşmak farz olabilir çünkü tam bir enerji bombası! Pınar Milföy, fındık, ceviz, fıstık ezmesi, muz, bal... İçeriğini yazarken maraton koşmaya başladık bile 😊. Böylesi bir akşam menüsüne yaraşır, gerçek anlamda lezzetiyle aklınızı başınızdan alacak Fıstık Ezmeli Muzlu Milföy tarifimizle menümüzü sonlandırıyoruz.

fındık

Biz lezzetli tariflerimizi paylaştık. Akşamın yıldızı olma sırası sizde. Şimdiden afiyet olsun. 

 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Lezzet Bilgileri

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.