31.10.2019

Sağlık Beslenme Alışkanlığını Kolayca Hayatınıza Uyarlayın

Uyuyup uyandığımız saatlerden tükettiğimiz gıdalara kadar, her şey enerjimizi etkiliyor. Yaptığımız seçimler, bizi biz yapıyorsa artık kendimizle ilgili daha hassas olmanın zamanı geldi! Sağlıklı ve dengeli beslenerek, tükettiğimiz her şeyi seçerek bedenimizi, hatta ruhumuzu çok daha iyi hale getirebiliriz. Kaliteli yaşam bizlerin elinde fakat yine de işinizi kolaylaştırmak isteriz…

İddialı bir başlık ve girişle yazımıza başladık çünkü besleyiciliği ve doyuruculuğuyla öne çıkan yepyeni bir ürünün haberiyle geldik. Sağlıklı beslenme alışkanlığının artık çok daha kolay kazanılabilir çünkü yeni Pınar Hindi Fileto hayatımıza girdi. Bu pratik lezzet, tüm öğünlerinizi daha sağlıklı yapmaya yeter.

Bulgur Pilavı ve Hindi Fileto

İlk tarifimiz sebze, bulgur ve yüksek proteinli Pınar Hindi Fileto’dan oluşan doyurucu bir denge tabağı… Geleneksel bulgur pilavını, sadece bir konserve yardımıyla dakikalar içerisinde besleyici bir öğüne çevirebilirsiniz.

Terbiyeli Hindi Suyu Çorba

İçinizi ısıtacak çorba tarifimiz sarımsak, yumurta, yoğurt ve Pınar Hindi Fileto’nun enfes harmanından oluşuyor. Üstelik doyuruculuğunun yanı sıra bol vitaminli içeriğiyle kış boyunca sizi hastalıklardan koruyacak…

Hindili Sezar Salata

Doyurucu, sağlıklı ve lezzetli salata tarifi arayanlar, sıradaki tarifimiz sizin için… Mevsim sebzeleri, Pınar Hindi Fileto ve Sezar sos ile hazırladığımız Hindili Sezar Salata’yı 10 dakika gibi oldukça kısa bir sürede hazırlayacak, lezzetine ise inanamayacaksınız!

Sebzeli Hindili Kepekli Makarna

Sağlıklı ve düşük kalorili bir makarna tarifi kimi mutlu etmez ki… Kepekli makarna, brokoli, tulum peyniri ve Pınar Hindi Fileto ile hazırladığımız bu eşsiz tariften çok sevilen makarnayı gönül rahatlığıyla yiyebileceksiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Besleyici Bilgiler

Sağlıklı yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dair daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.